Про нас

White House-Washington - найвідоміша будівля в Америці.

White House-Харків - салон найвідоміших американських брендів.

На нашій експозиції ми пропонуємо розглянути готові фрагменти інтер'єрів в американському стилі. Які об'єднують в собі різні предмети в класичному, можна сказати історичному стилі, з елементами модерну. Кінцевий вигляд, створених у нас інтер'єрів вільний, розкутий і дуже привабливий. Його завжди супроводжує комфорт, затишок і зручність. У нашому салоні ви дозволите собі не стримуватися в рамках усталених стереотипів. Ми допоможемо наповнити ваш будинок гармонією і життям родового гнізда.

Салон ексклюзивних меблів і предметів інтер'єру White House, Харків пропонує справжнім шанувальникам світового мистецтва меблі, аксесуари, елементи інтер'єру, а також вироби категорії подарунків від ряду провідних світових брендів індустрії вищого світу і розкоші.

Детальніше

Послуги інтер'єрного дизайну

Бажаєте створити затишну атмосферу в будинку або квартирі, яка буде відображати ваш характер, звички і стиль життя? Не бійтеся експериментувати, створіть унікальний дизайн за допомогою професіоналів.

Наші дизайнери допоможуть втілити в життя найсміливіші ідеї, підкажуть цікаві рішення і реалізують будь-яку задумку. Для власників будинків, квартир, правильно продуманий дизайн - це один з головних етапів на шляху до щастя і успіху!

Наша компанія успішно займається створенням інтер'єрів вже понад 20 років, ми реалізуємо проекти самостійно, а також співпрацюємо з багатьма відомими архітектурними бюро. За період своєї діяльності ми створили величезну кількість проектів для приватних і громадських інтер'єрів. Виконуємо замовлення для різних регіонів України та країн близького зарубіжжя. Стилістика вже реалізованих проектів надзвичайно широка: від класики і до мінімалізму.

Детальніше

Комплектація проектів

Наша компанія спеціалізується на проектних поставках повного комплексу товарів для приватного і громадського житла. Ми більше 20 років працюємо з найвідомішими виробниками плитки і керамограніта, сантехніки, кухонь і кухонного обладнання, меблів, освітлення і електроприладів, паркету та інженерної дошки, шпалер та текстилю з Італії, Франції, Німеччини, Англії, Голландії, Бельгії, Іспанії, Португалії , Фінляндії, США.

Прямі поставки та ексклюзивні умови співпраці дозволяють нам формувати найбільш вигідне і часто унікальну оптову пропозицію на ринку інтер'єрних предметів та оздоблювальних матеріалів. Широкий ціновий діапазон пропонованої продукції дозволяє нам брати участь в створенні самих різних об'єктів: від приватного інтер'єру до обробки великих громадських просторів.

Детальніше